Inside me

Skoro już tu jesteś to najwyższy czas mnie trochę poznać, czytelniku :) Przybrałam pseudonim Melancholy, ciężko mi powiedzieć dlaczego bo było to bardzo dawno temu i przyznam się, że sama nie pamiętam. Mam 21 lat i studiuję psychologię. Kierunek, który okazał się strzałem w dziesiątkę.

Piszę od dziecka, mam w swojej szufladzie stare opowieści już za czasów przedszkola. Rozwinęłam się bardziej jako nastolatka pisząc blogi na onecie, jednak zaprzestałam to robić mniej więcej w czasie trzeciej liceum. Nie wiem dlaczego tak się stało, ale wiem, że znów nabrałam chęci na tworzenie opowiadań. Jestem z tego powodu bardzo szczęśliwa bo już zdążyłam zatęsknić za pisaniem.

Opowieść w mojej głowie narodziła się stosunkowo niedawno. Niespodziewanie wpadłam na ten pomysł i nie ukrywam, zainspirowała mnie do tego gra The walking dead. Wpierw chciałam przedstawić losy dwunastoletniej dziewczynki, ale stwierdziłam, że będzie ciekawiej dla was jak opowiem już historię dorosłej dziewczyny, gdzie mogłabym dodać element romansu.

Mam nadzieję, że rozbudzę waszą wyobraźnię i zostaniecie ze mną na dłużej!

Melancholy

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.